ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Naše společnost Jodimed s.r.o. byla založena za účelem dovozu a distribuce produktu Jodis Koncentrát, jehož účinnost máme ověřenou z osobních zkušeností.


Právě Jodis koncentrát nám a našim blízkým, pomohl vyřešit mnohé zdravotní problémy a neduhy, počínaje problémy s otěhotněním až po kvalitu pokožky či vlasů.


Zejména tyto pozitivní osobní zkušenosti nás vedli k založení naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že Jód, jakožto nezbytný prvek a základní stavební kámen téměř všech buněk je nezbytné doplňovat a to především v dnešní uspěchané době.


Ano, právě jód je stavebním kamenem dlouhého vitálního života a jeho nedostatek ovlivňuje vznik mnoha novodobých civilizačních chorob.
Zároveň je Jód stopový prvek, který potřebuje štítná žláza k řízení veškerých metabolických pochodů v těle. Při jeho nedostatku organismus ztrácí svého koordinátora. Člověk s jódovým deficitem může jíst kolik potravinových doplňků nebo vitaminů chce, ale s nulovým efektem, tělo nebude vědět, kam má účinné látky nasměrovat, a bez užitku je vyloučí v moči ven.


A právně Biologicky aktivní jód v unikátní formě Jodis Koncentrát,  tedy ovlivňuje činnost štítné žlázy a produkci jejích hormonů, podporuje energetický metabolismus, přispívá k zachování normálních a neurologických funkcí a má pozitivní vliv na kůži. Hraje také důležitou roli v období těhotenství.